O FitNut akademii

Unikátní online vzdělávací prostor, ve kterém najdete ucelené a srozumitelné informace o výživě a cvičení.
Přečtěte si, jak akademie funguje, a co se bude dít, až se přihlásíte do studia.

Jak akademie funguje

Studujete z pohodlí domova

Studium probíhá online ve studentské sekci akademie. Celá FitNut akademie se skládá ze dvou samostatných studijních programů - Nutri akademie a Fitness akademie. Každá z nich pak obsahuje 28 videolekcí na nejrůznější témata. Jako studenti máte přístup ke všem lekcím po celou dobu studia.

Rozvrh si určujete sami

Přístup k lekcím ve studentské sekci budete mít po dobu 6 měsíců. Každá akademie má svůj doporučený studijní program, ale je na vás, v jakém pořadí si lekce pustíte. Můžete je klidně v půlce přerušit a kdykoliv se k nim vracet. Průměrně zabere celé studium Fitness a Nutri akademie 2–3 měsíce.

Přihlásit se můžete kdykoliv

Naše akademie nemá žádný začátek školního roku. Každý ji studuje sám podle svého tempa. Abyste se stali studenty, musíte vyplnit přihlášku a zaplatit školné. Hned poté vám pošleme přístupy do studentské sekce a můžete začít. Studium se dá zaplatit kartou nebo online převodem a celý proces přihlášení trvá pár minut.

Po celou dobu jsme tu pro vás

Aby pro vás studium bylo zábavné a pestré, budeme vám pravidelně posílat užitečné tipy ke studiu. Z prostředí studentské sekce si také stáhnete pracovní sešit, který si můžete vytisknout a používat jako kreativní pomůcku k online studiu. Jsme také kdykoliv na e-mailu info@fitnut.cz, pokud byste cokoliv potřebovali.

Průběh studia

1.

Jakmile zaplatíte školné, pošleme vám na e-mail instrukce, jak si vytvořit heslo a přihlásit se do studentské sekce. Tam totiž najdete všechny lekce.

2.

Ve studentské sekci si stáhnete pracovní sešit. Ten si vytisknete a můžete si v něm vyplňovat cvičení, která vám pomohou si informace zapamatovat.

3.

Ideální rychlost studia akademie je průměrně jedna lekce denně. Každá trvá jinak dlouho, proto jich někdy stihnete víc a jindy si třeba dáte pauzu.

4.

Na konci lekce si projdete doporučené zdroje sepsané pod každým videem. Jsou to online články, studie, tématické blogy nebo tipy na knihy a e-booky.

5.

Po zhlédnutí všech videí se můžete pustit do závěrečného testu. Každá akademie má svůj. Skládá se ze 100 otázek a časový limit je 120 minut.

6.

Pokud závěrečný test zvládnete alespoň na 80 %, získáte certifikát o absolvování dané akademie. A pokud ne, můžete test opakovat druhý den znovu.

7.

Ke všem lekcím i doporučeným zdrojům se i po úspěšném absolvování testu můžete po celou dobu 6měsíčního studia kdykoliv vracet. Stojí to totiž za to!

Naučte se jednou provždy přemýšlet nad svým tréninkem či jídelníčkem. Přihlaste se ke studiu ještě dnes!