O FitNut akademii

O FitNut akademii

O akademii

Unikátní online vzdělávací prostor, ve kterém najdete ucelené a srozumitelné informace o výživě a cvičení.
Přečtěte si, jak akademie funguje, a co se bude dít, až se přihlásíte do studia.

Jak akademie funguje

Studujete z pohodlí domova

Studium probíhá online ve studentské sekci akademie. Celá FitNut akademie se skládá ze dvou samostatných studijních programů - Nutri akademie a Fitness akademie. Každá z nich pak obsahuje 28 videolekcí na nejrůznější témata. Jako studenti máte přístup ke všem lekcím po celou dobu studia.

Rozvrh si určujete sami

Přístup k lekcím ve studentské sekci budete mít po dobu 6 měsíců. Každá akademie má svůj doporučený studijní program, ale je na vás, v jakém pořadí si lekce pustíte. Můžete je klidně v půlce přerušit a kdykoliv se k nim vracet. Průměrně zabere celé studium Fitness a Nutri akademie 2–3 měsíce.

Přihlásit se můžete kdykoliv

Naše akademie nemá žádný začátek školního roku. Každý ji studuje sám podle svého tempa. Abyste se stali studenty, musíte vyplnit přihlášku a zaplatit školné. Hned poté vám pošleme přístupy do studentské sekce a můžete začít. Studium se dá zaplatit kartou nebo online převodem a celý proces přihlášení trvá pár minut.

Po celou dobu jsme tu pro vás

Aby pro vás studium bylo zábavné a pestré, budeme vám pravidelně posílat užitečné tipy ke studiu. Z prostředí studentské sekce si také stáhnete pracovní sešit, který si můžete vytisknout a používat jako kreativní pomůcku k online studiu. Jsme také kdykoliv na e-mailu info@fitnut.cz, pokud byste cokoliv potřebovali.

Průběh studia

1.

Vaším rozcestníkem k jednotlivým lekcím je studentská sekce. Najdete ji vpravo nahoře pod ikonkou studentské čepice a přihlásíte se do ní svým uživatelským jménem (e-mailem) a heslem, které jste si na začátku studia zvolili.

2.

Stáhněte a vytiskněte si pracovní sešit, se kterým budete pracovat během celého studia. Nejlepší způsob tisku je na A4 a oboustranně. Pracovní sešit vám pomůže soustředit se na to nejdůležitější z každé lekce a můžete si do něj poznamenávat vše, co vás v lekci zaujme.

3.

V části Moje studium vidíte přehled všech lekcí, které můžete absolvovat. Doporučujeme pouštět každý den jednu lekci, nebo aspoň obden. Lekce jsou seřazeny tak, aby na sebe logicky navazovaly a dokázali jste si udělat opravdu komplexní přehled. Neváhejte proto a začněte s první lekcí klidně hned – stačí kliknout na tlačítko Absolvovat lekci.

4.

Na každé stránce s lekcí máte vždy přehled toho, co se naučíte. Kromě toho tam najdete i užitečné zdroje, které doporučujeme projít, pokud vás téma zajímá více do hloubky. Nezapomeňte si také pročíst náš blog, kde se dozvíte zajímavé a praktické informace k různým tématům.

5.

Každou lekci si můžete pustit, kolikrát jen chcete. Pokud vás některá část zaujme, jednoduše se k ní vrátíte kliknutím na danou část vpravo vedle videa. Naše lekce nejdou stahovat, ale přístup k nim máte po celou dobu studia z jakýchkoliv zařízení. Studovat můžete i z mobilu nebo třeba tabletu.

6.

Jakmile lekci absolvujete, můžete si ji odškrtnout tlačítkem Mám hotovo!. Ve studentské sekci pak hezky přehledně uvidíte, jak daleko jste se studiem.

7.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně studia nebo lekcí, neváhejte nám napsat na info@fitnut.cz či na Instagramu a Facebooku. Tam budete dávat nejen tipy ke studiu, ale také prozrazovat testové otázky, sdílet aktuality ze světa výživy a fitness a přidávat tipy na zajímavé akce s našimi lektory. Podívejte se také na nejčastější otázky a odpovědi, které nám položili ostatní studenti. Sekci průběžně doplňujeme a vy tak můžete dostat odpověď na váš dotaz hned.

Tak už nescrollujte a přihlaste se ke studiu!