Reference

Reference

Co o nás řekli naši studenti
FitNut akademie byla nejlepší investicí do vzdělání. Nečekejte čtení teorie z prezentace a nudné přednášky. Všechny lekce jsou pojaty velmi prakticky, systematicky a přehledně. Lektoři jsou milí, příjemní a informace Vám tak prostě zůstanou v paměti. Lekce jsou online a můžete si je pustit kdy chcete, což je nejvíc nejlepší ❤️. Mockrát FitNut akademii děkuji a doporučuji všem.

Kateřina

Co říkají studenti

Super zpracování a formát, ve kterém jsou videa vytvořena, zároveň skvělá možnost sebevzdělání široké veřejnosti skrze zdravý životní styl. Všechno přehledně na jednom místě. Srozumitelně a do detailu vysvětlené. Vyvrácení spousty mýtů, o kterých člověk denně slýchá. Nejlepší možnost vzdělání on-line!

Patrik

FitNut akademii určitě doporučuji každému, kdo se chce v oblasti cvičení vzdělávat. Všechna videa byla skvěle zpracovaná, lektoři mluvili jasně a srozumitelně a velkým bonusem byl i pracovní sešit přizpůsobený lekcím. Takže každý, kdo o FitNut akademii uvažuje, tak neváhejte!

Vendula

Videa jsou dělaná krásně, přehledně, srozumitelně. Pochopí je i úplný lajk. Cením si toho, že nyní mají opravdu všichni možnost si veškeré informace ohledně zdraví a pohybu ujasnit. Akademii bych ráda doporučila absolutně všem, kteří se zajímají o to, co jí a chtějí žít zdravý a šťastný život.

Lucka

Jsem student magisterkého studia oboru kondiční trenér a akademie byla pro mě skvělým přínosem. Byl jsem schopen pochopit problematiku vyživy více do hloubky a podrobněji. Celkově se mi líbilo, že lekce byly zaměřené jak na "komerční" přistup k výživě, tak i pro lidi, kteří se chtějí problematice věnovat více.

Lukáš

Ještě váháte?

Nemusíte. Výhody studia celé FitNut akademie už jsme za vás dali dohromady:
2069 minut praktických lekcí
76 doprovodných materiálů
pořadí lekcí si určujete sami
studium si můžete prodloužit
28 špičkových lektorů
6 měsíců přístupu ke studiu
po zvládnutém testu získáte certifikát
dostanete vlastní pracovní sešit
FitNut Akademie je jedna z nejlepších věcí, kterou jsem pro sebe udělala. Každá lekce pro mě byla přínosem. Všichni lektoři mají skvěle připravený přednášky. Dozvěděla jsem se spoustu novejch věcí a za to jsem fakt ráda. Doporučuju to všem, co se chtějí něco naučit a začít myslet kriticky!! Mě už rohlikem rozhodně jen tak někdo neopije. :-)

Jana

Studium Fitnut akademie mne velmi bavilo. Webové stránky i prezentace ve videích jsou velmi kvalitně a přehledně zpracovány. Lektoři jsou většinou specializováni na konkrétní téma nebo se tématu lekce dlouhodobě věnují, často jsou lekce doplněny vlastními zkušenostmi a praktickými ukázkami. Pomohli jste mi uvědomit si mnoho chyb a nedostatků ve výživě a pohybu. Informace umíte předat zajímavou, přehlednou a zábavnou formou.

Martina

Jednoduchým a srozumitelným způsobem vám zde lektoři vysvětlí, jak funguje tělo, jak ho správně zásobit energií a živinami, že je potřeba správně sportovat, ale také regenerovat. Pomůžou ke zlepšení celkového životního stylu ukázkou toho, že není potřeba dělat velké převratné změny, ale že právě ty malé dělají obrovský rozdíl. Důraz je kladen na selský rozum, nenechejte se ovlivnit reklamou či okolím, v každé situaci myslete kriticky.

Jaru

FitNut akademie mi pomohla otevřít oči! Ze začátku mi vadilo, že se dost často opakuje fráze: "je to ale individuální" a "každý to máme jinak". Když jsem ale cca v půlce studia pochopila, že musím sledovat svůj stávající jídelníček a podle toho dělat úpravy, najednou i váha šla dolů! Za sebe můžu jen doporučit, především každé mladé slečně, která ve výživě plave, stejně jako já posledních 10 let.

Anička

Nutri

akademie

2 700 Kč

🔥 1 900 Kč

28 videolekcí od nutričních terapeutů a dalších předních odborníků ve výživě

Fitness

akademie

2 700 Kč

🔥 1 900 Kč

28 videolekcí od fyzioterapeutů, trenérů, běžců a dalších fitness profesionálů

FitNut

akademie

4 700 Kč

🔥 3 400 Kč

56 videolekcí, díky kterým komplexně porozumíte výživě a fitness
Ceny akademie jsou vč. DPH a přihlásit se lze kdykoliv.
FitNut akademie je jako celek skvěle povedené dílo. Lekce jsem si vybírala podle nálady, přeskakovala jsem a je pravda, že do některých se mi moc nechtělo - protože podle názvu mě až tak nelákaly. Ale ve všech případech jsem se mýlila, ty nejvíce odsouvané byly nakonec téměř nejlepší. Za mě velmi dobře investované peníze, děkuji všem, kteří se na akademii podíleli.

Pavlína

Ačkoliv jsem si myslela, že toho o výživě vím spoustu (vystudovala jsem LF), díky Nutri akademii jsem si informace pěkně ucelila a často doplnila. Dalo mi to spoustu argumentů v boji s mýty, kritičtěji přemýšlím nad články v časopisech i nejnovějšími "trendy" ve výživě, co vyskakují na sociálních sítích. Některé lekce mě zaujaly víc, jiné jen okrajově, ale z každé jsem si odnesla nějakou informaci.

Iva

Obrovské množství zajímavých informací na jednom místě. Vše je podáváno velmi zajímavou formou, která drží pozornost studenta. Všichni přednášející jsou sympatičtí a je na nich vidět, že jsou odborníci ve svém oboru.

Jana

Velké poděkování za tento skvělý počin, který je v dnešní době všech možných dezinfo a hoaxů důležitý a smysluplný. Všem lektorům patří velké díky!

Petr

Každý měsíc tipy na články, rozhovory a další vzdělávání

Kliknutím souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Podívejte se na naše newslettery.