FitNut akademie pro firmy

FitNut akademie pro firmy

Věděli jste, že sportovci jsou ti nejlepší zaměstnanci?

Pečujte o zdraví svého týmu. Motivujte své lidi studiem FitNut akademie, která potěší jak ty, kteří chtějí pracovat na svých pohybových a stravovacích návycích nebo kompenzovat sedavé zaměstnání.

Ukažte svým zaměstnancům, že vám záleží na jejich zdraví. Oni vám za to ukážou skvělé výsledky.

Co se zaměstnanci naučí

Čím kompenzovat sedavé zaměstnání
Jak si nastavit zdravější jídelníček
Proč je důležitý režim a plánování
Jak nedělat při cvičení chyby
Základy první pomoci
Jak nenaletět mýtům o výživě a cvičení

Proč FitNut akademie

Proč pořídit FitNut do týmu?

Zdraví a psychická pohoda vašeho týmu by měla být na prvním místě. Nejen proto, aby se vašim zaměstnancům dobře vstávalo, ale také proto, že budou podávat lepší výkony. Pošlete týmu čerstvý vítr do plachet a zapojte je do studia akademie.

Co na spolupráci oceníte?

Máme smysl pro detail. S obsahem akademie i doprovodnými materiály jsme si dali opravdu záležet. Vybrali jsme ty nejlepší lektory, kteří diváky vtáhnou do tématu. Nechceme být totiž jen další firemní benefit, který skončí v kolonce “Odškrtnuto”.

Co je hlavní výhodou akademie?

Studium FitNut akademie probíhá online a v čase, který si určí váš zaměstnanec. FitNut akademie vhodná úplně pro každého, kdo chce pracovat na vztahu k jídlu nebo sportu nebo na zlepšení svých výkonů. Akademie se dělí na dvě části. První je Nutri akademie zaměřená na výživu a jídelníček, na druhé straně Fitness akademie učí o pohybu a sportování.

Jaká témata FitNut nabízí?

Nutri akademie se zaměřuje na základní dělení a význam živin v praxi, kalorický příjem nebo obsah jídelníčku. Řeč bude také o výživových směrech, dietách či nejčastějších výživových mýtech. V rámci Fitness akademie se setkáte s tématy jako základní chyby při cvičení, pohyb v kanceláři a kompenzace sedavého zaměstnání, zásady efektivního trénink či první pomoc.
Časově flexibilní
studium odkudkoliv
Databáze více
než 50 videolekcí
Průměrná délka
lekcí 25 minut
Profesionální lektoři
a poutavá forma

Na co se ptáte

1.

Jak probíhá studium FitNut akademie?

Akademie se studuje online z pohodlí domova podle doporučeného studijního programu. Celá FitNut akademie se skládá ze dvou samostatných studijních programů - Nutri akademie a Fitness akademie. Každá z nich pak obsahuje 28 videolekcí na témata z oblasti výživy a cvičení. Více o akademii se dozvíte zde.

2.

Co zaměstnanec k využití benefitu potřebuje?

Pouze internetové připojení a počítač, tablet nebo telefon. Studium si každý může rozvrhnout podle svého a lekce si pouštět v libovolném pořadí a čase. Lekce jsou dlouhé 20 - 50 minut.

3.

Jak nastavujete ceny?

Tak, aby to vyhovovalo vašim potřebám. Můžete si u nás buď objednat konkrétní počet členství (licencí), nebo se domluvíme na paušálu, který u nás budete čerpat. Cena za jednoho zaměstnance se bude odvíjet od počtu licencí, které do firmy pořídíte.

4.

Můžeme mít speciální požadavky?

Určitě ano, rádi vám nabídku upravíme na míru. Ať už budete chtít prodloužit délku doby studia (standardně je 6 měsíců) nebo vytvořit vlastní landing page jen pro vaše zaměstnance.

5.

Pomůžete nám odkomunikovat benefit do firmy?

Moc rádi. Můžeme pro vás vytvořit texty, brožury nebo vlastní landing page, abyste zaměstnancům benefit náležitě představili. V týmu máme vývojáře, copywritery i grafiky a o vše se rádi postaráme.

Pojďme to probrat

Zaujali jsme vás nebo máte dotaz?
Ozvěte se nám, rádi zodpovíme jakékoliv otázky.

Andrea Voříšková (Pavelcová)

zakladatelka FitNut akademie
info@fitnut.cz